צרו קשר: חונן 054-4777955 עליזה 052-265-7008

פנטהאוז נכסים גדרה

מי אנחנו?

היי, לפני מספר שנים, כשהקמנו את פנטהאוז נכסים, חרטנו על דגלנו 3 ערכים מרכזיים: שירות, אמינות ומקצועיות. ערכים אלו מלווים אותנו ואת לקוחותינו לכל אורך הדרך.

אם מדברים על שירות, אז המוניטין שלנו לאורך השנים מתבסס על יכולת הקשבה אמיתית וסבלנות לצרכי הלקוחות שלנו, מרגע ההיכרות ועד לסיום העסקה.

אמינות היא בעצם הפנים שלנו, אצלנו מילה זו מילה וכל מה שהתחייבנו אליו, אנחנו גם נבצע.
כשמדברים על מקצועיות, אז חשוב להדגיש שאנו בקיאים מאוד ברזי השוק והשם הטוב של המשרד נבנה, בין היתר, על רקע של הצלחות רבות בעסקאות בתחום הנדל”ן, בחיבור בין יזמים וקבלנים ובין קונים פרטיים ומוכרים.

הערכת שווי הנכס – בפגישה עם לקוח מוכר אנחנו מציגים נתונים אמיתיים על ערך עיסקאות ונותנים ללקוח להבין ששווי הנכס נובע ממחירי השוק ולא מציפיות לא ריאליות ושמועות.
אנחנו פועלים להתאים את הלקוחות לשכונה שהם רוצים ולהסביר על האזור, על בתי הספר ועל מרכזי שירות שרלוונטיים ללקוחות.

חלק מהמקצועיות שלנו היא את הנכס שלכם באור חיובי, להבליט את היתרונות ולטפל בהתנגדויות של הקונים לעומת נכסים אחרים שנמצאים כרגע בשוק או כאלו שכבר נמכרו.
זכרו! בחירה נכונה של מתווך תגדיל את הסיכוי למכור את הבית במחיר שתרצו ובמינימום הוצאות נוספות.

המשרד מלווה ביועצת משפטית (עורכת דין) צמודה, מנהלי פיתוח עסקי ומלווים פיננסיים שמשלימים את התמונה הכוללת. כמו כן, המשרד מלווה ומפוקח תחת משרד אמון הציבור.

קצת עלינו – חונן קריספל

חונן ועליזה קריספל נשואים ומנהלים יחד את פנטהאוז נכסים.

חונן

  • חונן בעל תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה מטעם אוניברסיטת בר אילן.
  • מוסמך לגישור וניהול משא ומתן מטעם אוניברסיטת ירושלים.
  • דירקטור מוסמך למנהלים בכירים.
  • בוגר קורס לנדל”ן יזמות ושווק מעם חב’ “יסודות הנדל”ן”

עליזה

  • שימשה 25 שנים כחתמת ביטוח ממכללת ראשון לציון
  • בוגרת קורס לנדל”ן יזמות ושווק מטעם חב’ “יסודות הנדל”ן”

היתרונות שלנו

פנטהאוז נכסים הנו משרד ייחודי בתחום שווק נדל”ן בגדרה ויישובי גדרות.
המשרד פועל באופן מקצועי ביותר, תחת פיקוח ונהלים של אמון הציבור. העבודה מול לקוחותינו מתבצעת תמיד בשקיפות מלאה ויושרה, ועם תודעת שירות גבוהה עד לקבלת המפתח .

אתם הלקוחות עומדים להשקיע משאבים יקרים וכסף רב ברכישת או מכירת נכס וחשוב שאנשי מקצוע אמיתיים ילווו אתכם בתהליך כל כך מורכב ולעתים מלווה באמוציות רבות, על מנת שתבצעו את המהלכים במינימום סיכון ובהתאמת הנכס לצורכי המשפחה.

לפני שאנחנו מציגים ללקוחות נכסים פוטנציאליים, אנחנו קודם לומדים את אופי המשפחה, הצרכים המתאימים והתקציב הנכון, וכן מעניקים ליווי מקביל של יועצי משכנתא, מיסוי, שמאות ועורכת דין – לבדיקה משפטית טרם העסקה.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ומתחייבים למתן שירות מקצועי וליווי אישי.